mapa není k dispozici

Datum / čas
07/01/2020
19:30 - 21:00

Místo konání
SLUNEČNICE, Rožnov pod Radhoštěm

Kategorie


Snění a uzdravení duše

Když se narodíme, vše děláme naplno a máme spoustu energie, nepochybujeme o tom, že víme, co je pro nás nejlepší. Po úvodním nadšení, začneme zažívat naše životní lekce, bolest, traumata, zdrcující rozchody, musíme činit trýznivé životní volby, vzdáváme se našich velkých snů a postupně se vzdalujeme od poslání a účelu naší duše. Zdá se, že vnitřní oheň už nehoří jako dřív, někdy jen doutná a někdy se nám už jen připomíná nesnesitelným, dusivým, štiplavým kouřem.

 

Snění nám poskytuje perspektivu moudřejší než naše ego. Ukazuje nám cestu, dává prostředky pro léčení a integraci tíživých, traumatických situací z minulosti.

Seminář je praktický a léčivý. Budeme pracovat v hladině théta, pro kterou je typická zvýšená schopnost vybavovat si obrazy a také dochází ke zlepšení paměti. Techniky aktivního snění jsou proto ideální pro práci s obtížnou osobní minulostí a traumatem. Na tomto semináři si ukážeme jak se vydat zpět proti proudu času k problematickým místům naší osobní historie a jak je s těmito emocionálně nabitými úseky pracovat.

Na tomto semináři se naučíme:

  • pracovat v hladině théta
  • pohybovat se proti proudu osobní historie
  • hledat příčinu problému – nalézt konkrétní problematickou situaci, se kterou je možné bezpečně pracovat
  • tuto situaci integrovat, uzavřít nebo pochopit
  • používat zrak intuice
  • vracet se do sna, čerpat z jeho síly a moudrosti

Co si vzít na seminář:

Pohodlné oblečení. Něco na psaní, popř. kreslení. Šátek přes oči. Touhu na sobě pracovat.

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.